MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10302528
nr 1030 2528
Stolar
3 st, Sent 1800-tal, Rottingsits, Bemålade
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 april 2016
kl 19:28:10
7/4 11:37:08
150 kr
11/4 13:11:35